WESELA, STYPY I IMPREZY

O Nas

Serdecznie zapraszamy Państwa do Zajazdu Orion

Nasz zajazd położony jest przy trasie Częstochowa - Opole ok. 5 km od Lublińca w miejscowości Pawonków.

Drewniany wystrój wnętrza oraz oryginalny zbiór przedmiotów i narzędzi, które pochodzą z okresu międzywojennego oraz czasów wcześniejszych pozwolą przenieść się w odległe czasy naszych przodków.

Znajdą tu Państwo wiele przedmiotów codziennego użytku, którymi posługiwano się pod koniec XIX i na początku XX wieku: stare kredensy, stare akcesoria myśliwskie, obrazy a także zdjęcia z lat 20-tych minionego stulecia.

Wizyta w naszym Zajeździe dla jednych z Państwa będzie powrotem do lat dzieciństwa, młodości dla innych - poglądową lekcją historii. Wszystkie zgromadzone przedmioty mają swoją własna historię, wszystkie pochodzą z terenów naszego regionu i wszystkie są oryginalne.

Nadają one naszemu wnętrzu niepowtarzalny urok. Zajazd Orion słynie z wyśmienitej kuchni, którą w asortymencie ma zarówno dania typowo polskie jak i dania z których słynie kuchnia śląska. Dużym uznaniem cieszy się żurek w chlebie oraz śląska rolada z kluskami i modrą kapustą. Większość potraw oparta jest na starszych regionalnych przepisach.

Czekając na zamówiony posiłek mogą Państwo umilać sobie czas czytając gazety z lat 30-tych.
Dysponujemy monitorowanym parkingiem zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Zajazdu Orion.

Galeria:

19bd7d-1.jpg 15c5ad-2.jpg 5c655c-6.jpg d7e42a-8.jpg ca10e0-9.jpg
Chcesz zarezerwować salę?
Zadzwoń lub napisz!